products

Pres Kollu Paslanmaz Çelik Rulo Doğrultma Makinası

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Co-effort
Sertifika: CO,CE,FORM A, FORM E
Model numarası: LF200
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: USD 3000/set
Ambalaj bilgileri: Plastik Film ve Ahşap Kasa
Teslim süresi: 15 gün
Ödeme koşulları: / T
Yetenek temini: 50 set / ay
Detay Bilgi
Makine adı: Bobin Tesviye Doğrultma Makinası Bobin genişliği: 30 ~ 100 mm
Bobin Kalınlığı: 0,3 ~ 2mm Doğrultma Tesviye Hızı: 16m / dakika
Tesviye Başlığı: 7 Silindir Tesviye Silindirleri: GR15
Modu düzenle: 4 Noktadan Bağımsız Motor gücü: 1.5KW
Vurgulamak:

sac düzleştirici

,

rulo doğrultma makinesi


Ürün Açıklaması

Pres Kollu Otomatik Paslanmaz Çelik Bobin Tesviye Doğrultma Makinası

 

Bobin Leveler Doğrultma Makinası Breif Giriş

 

1. After the material is corrected by the machine, it is smooth without indentation and does not damage the material surface. 1. Malzeme makine tarafından düzeltildikten sonra, girinti olmadan pürüzsüzdür ve malzeme yüzeyine zarar vermez. Use all kinds of metal plates. Her türlü metal plakayı kullanın.


2. bobin tesviye doğrultma makinesi benimser Japon elektromanyetik temas ziller ve elektronik parçalar, birkaç hata ve uzun ömürlü.


3. Bu bobin tesviye doğrultma makinesi tek başına kullanılabilir ve iyi etkisi ile otomatik besleme rafı ile kullanılabilir.


4. rulo malzeme krom kaplama, çok dayanıklı ve çok uzun ömürlü.

 

 

Model Seçimi ve Teknik Parametreler

 

tip LF-150 LF-200 LF-300 LF-400 LF-500
Maksimum genişlik 150mm 200mm 300mm 400mm 500mm
Kalınlık 0.4-2.5mm
Coil.I.Dia 450-530mm
Coil.O.Dia 1200mm
Maksimum ağırlık 500kg 800 kg 1000kg 1500kg 2000kg
Güç 1 / 2HP 1HP 2HP 2HP 3HP
 
Kalınlık Malzeme Genişliği
1.5mm 150mm 200mm 300mm 400mm 500mm
2.0mm 150mm 200mm 300mm 400mm 40mm
2.5mm 120mm 160mm 240mm 320mm 250mm
 

Bobin Leveler Doğrultma Makinası Detay

 

Leveler Kafası
1. Kafa 7 paralel silindirle tasarlanmıştır (yukarı 4 aşağı 3).
2. Four point adjustment is more suitable for processing high-precision products. 2. Dört nokta ayarı yüksek hassasiyetli ürünleri işlemek için daha uygundur. Input and output materials adopt four point independent pressure to adjust the feed wheel pressure, which can effectively prevent material deviation and deformation. Giriş ve çıkış malzemeleri, malzeme sapması ve deformasyonunu etkili bir şekilde önleyebilen besleme tekerleği basıncını ayarlamak için dört nokta bağımsız basıncı benimser.
3. Destek silindirleri, kapsamlı malzemeler, aşınmaya dayanıklı yüzey, mekanik rulmanlar, daha esnek rotasyon ve dayanıklı kullanım ile, tüm güçsüz galvanizli silindirlerdir.
4. Dökme demir el çarkı ve elektroliz yüzeyli en geleneksel el çarkıdır.
5. Kolay gözlem için şanzıman parçasının her iki tarafında camlı koruyucu bir kapak vardır.


Tesviye Tekerleği
1. tesviye tekerlek sağlam rulman çelik yapılır, orta frekans
2. GCr15 ön ısıtma (küreselleştirme tavlama) sonra yuvarlak çelik dövme için kullanılır,
Sonra taşlama, freze, 1 orta frekans tedavisi, kaba taşlama, Soğuk kararlı, sonra ince taşlama, nihayet elektrokaplama.
Maksimum garanti 1 doğruluk, eşmerkezlilik, son kat ve sertlik, doğrultma silindirinin hizmet ömrü uzar.


Tahrik Dişli
Gear processing technology includes: gear rough processing - gear surface processing - gear surface heat treatment - gear surface fine grinding. Dişli işleme teknolojisi şunları içerir: dişli kaba işleme - dişli yüzey işleme - dişli yüzey ısıl işlemi - dişli yüzeyi ince öğütme. The raw material parts are mainly made of forgings and improved after normalizing. Hammadde parçaları esas olarak dövülerek yapılır ve normalleştirildikten sonra geliştirilir. Machining type, free cutting, according to the gear design drawing, rough machining first, then semi finish machining İşleme tipi, serbest kesme, dişli tasarım çizimine göre, önce kaba işleme, daha sonra yarı finiş işleme
During processing, turning, rolling and tooth inlaying make the gear basically formed; İşleme, döndürme, haddeleme ve diş kakma işlemleri sırasında dişli temel olarak şekillendirilir; the performance meets the requirements of drawing design, and the final finishing, finishing benchmark and finishing tooth profile. performans, çizim tasarımının gerekliliklerini ve son finisaj, finisaj ölçütü ve finisaj diş profilini karşılar. After the above treatment, the gear grade of our company can reach grade 6, with high wear resistance, high strength and long service life. Yukarıdaki tedaviden sonra, firmamızın dişli sınıfı, yüksek aşınma direnci, yüksek mukavemet ve uzun hizmet ömrü ile 6. dereceye ulaşabilir.

 

Güç Bölümü
1. 80 tipi solucan ve solucan ile dikey şanzıman, vites hız dönüştürücüsünü gerekli salınım numarasına (motor) dönüştürmek için kullanılır, böylece salınım numarası (motor) gerekli salınım sayısına indirgenebilir, böylece daha büyük tork ile mekanizmayı elde eder.
2. The vertical motor is adopted, with small vibration and low noise. 2. Dikey motor küçük titreşim ve düşük gürültü ile kabul edilir. The fixed rotor part adopts pure copper coil, with a service life of 1 times that of ordinary coil. Sabit rotor parçası, sıradan bobinin 1 katı hizmet ömrüne sahip saf bakır bobin kullanır. Both ends are equipped with ball bearings, with small friction and low temperature. Her iki uç da küçük sürtünme ve düşük sıcaklıklı bilyalı rulmanlar ile donatılmıştır.


Elektriksel Kontrol
1. gümüş alaşımı röle, tüm bakır bobin, alev geciktirici güvenlik tabanı, dayanıklı benimser.
2. güvenlik koruma devresi gecikme rölesi, gümüş alaşımlı temas, çok parçalı ve arama karşılamak için farklı gecikme aralığı
3. The switch has sliding contact and self-cleaning function. 3. Anahtarın sürgülü temas ve kendi kendini temizleme işlevi vardır. The normally open contact and normally closed contact adopt point open edge structure, which can work on the edge. Normalde açık kontak ve normalde kapalı kontak, kenar üzerinde çalışabilen nokta açık kenar yapısını benimser. It is equipped with anti rotation positioning and anti loose mounting gasket. Dönme önleyici konumlandırma ve gevşek montaj contası ile donatılmıştır.
4. Kendini bileşik düzlem düğmesi, hafif kuvvet, orta tuş vuruşu, yapı taşı kombinasyon yapısı benimser ve temas 1 milyon kez bir yaşam ile yüksek iletkenlik ve yüksek yük akımı olan keton baz kompozit noktası benimser.

İletişim bilgileri
sales

Telefon numarası : +8613584478980

Naber : +8613584478980