aboutus

Jiangsu Co-effort Mechanical&Electrical Technology Co., Ltd

Jiangsu Co-effort Mechanical&Electrical Technology Co., Ltd
1
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar: Co-çaba
No. Çalışanları: 20~100
Yıllık satış: 800000-1500000
Yıl kurulan: 2017
İhracat p.c: 50% - 60%
Hakkımızda
Giriş

Jiangsu Co-çaba Mekanik ve Elektrik Teknolojisi Co, Ltd 2017 yılında kuruldu, biz esas olarak soğuk rulo şekillendirme makinelerinin geliştirilmesi ve üretilmesine adadık.Kurulduğumuzdan beri, her zaman "kalite odaklı-teknolojik yenilik" kavramını temel aldık.Küreselleşme perspektifinden bakıldığında, sektörün zirvesinde yer alan, geliştirme fırsatlarını ve pazar alanını ele geçirerek, teknolojik inovasyonun soğuk hadde şekillendirme endüstrisinde tanınmış bir marka oluşturmak için her türlü çabayı gösterdi.

 

Şirketimiz, çok malzemeli, çok kalınlıkta ve çok şekilli gelişmiş soğuk rulo şekillendirme makinesi sağlayabilir ve soğuk rulo şekillendirme işleminde kaynak, delme ve otomatik paketleme gibi diğer üretim süreçleri için esnek sistem çözümleri sağlayabilir.

 

Profilcimiz ve pürüzlülük test makinemiz, şekillendirme makinesi için özel test ekipmanımız, sertlik test cihazımız ve diğer test ekipmanımız var.Şu anda yerli ve yabancı işletmelerin yanı sıra otomobil, inşaat, mobilya, depolama ve diğer sektörlerle yüksek talep gören hizmetler sunmaktayız.

 

 

Geçmiş

2017

Co-effort machinery is established by an experienced technical engineer and a sales. İşbirliği makineleri, deneyimli bir teknik mühendis ve bir satış tarafından kurulur. At the beginning, I only engaged in R & D in an office. Başlangıçta sadece bir ofiste Ar-Ge ile uğraştım. Through years of work in cold roll forming industry, the first v-clamp forming machine in China has been developed. Soğuk rulo şekillendirme endüstrisinde yıllarca süren çalışmalarla, Çin'deki ilk v-kelepçe şekillendirme makinesi geliştirildi.

 

Çin Jiangsu Co-effort Mechanical&Electrical Technology Co., Ltd şirket Profili 0

 

2018

Küçük bir ofisden 1000 metrekarelik bir fabrikaya geçtik , ve birçok üretim ve teknik mühendis işe aldık.V-band kelepçe rulo şekillendirme makinelerimizin verimliliği ve kalitesi müşteriler tarafından kullanıldıktan sonra büyük ölçüde geliştirilmiştir, bu nedenle patent başvurusunda bulunduk.

Çin Jiangsu Co-effort Mechanical&Electrical Technology Co., Ltd şirket Profili 1

 

2019

We applied for 15 patents. 15 patent başvurusunda bulunduk. Through technological innovation, we have obtained the qualification of national high-tech enterprise cultivation and the certificate of private enterprise. Teknolojik yenilik sayesinde, ulusal yüksek teknoloji kurumsal yetiştirme yeterlilik ve özel girişim sertifikası aldık.

Çin Jiangsu Co-effort Mechanical&Electrical Technology Co., Ltd şirket Profili 2

 

2020

"Yüksek teknoloji işletmeleri" için başvuruda bulunuyoruz ve üst düzey ekipman geliştirmek için soğuk bükme ve otomatik konveyör hatlarının birçok mühendisini ekledik.

 

Hizmet

• Yüksek hassasiyetli soğuk rulo şekillendirme kalıplarının tasarımı ve imalatı (delme kalıpları dahil)

 

• Ağır raflar, Kolon, Çapraz Kiriş ve Kılavuz raylar üretim hattının tasarımı ve imalatı

 

• Otomobil kapı çerçevesi, kelepçe ve dekoratif şerit üretim hattı tasarımı ve imalatı

 

• çekmece kaydırıcı üretim hattı tasarımı ve imalatı

 

• Doğrusal (ark) üç boyutlu servo izleme kesici tasarımı ve üretimi

 

Ekibimiz

Dış Ticaret Ekibi

Our sales team has 5 people, each with more than 6 years experience in foreign trade. Satış ekibimiz 5 kişi vardır, her dış ticaret deneyimi fazla 6 yıl ile. They know the cold roll forming industry very well and can can carry on the professional for the client's requirements analysis and judgment, to provide advice, do the best in every business. Soğuk rulo şekillendirme endüstrisini çok iyi biliyorlar ve müşterinin gereksinim analizi ve muhakemesi için profesyonel olarak, tavsiyelerde bulunmak, her işte en iyisini yapmak için profesyonelleri taşıyabilirler.

 

QC Ekibi

Müşterilerin standartlarını karşılamak için makinelerin kalitesini sağlamak için 2 QC mühendisimiz var.

 

AR-GE Ekibi

Our company has 3 engineers who have more than 10 years of professional roller design, mechanical design, electrical and roller design experience. Firmamız 10 yıldan fazla profesyonel rulo tasarımı, mekanik tasarım, elektrik ve rulo tasarım deneyimi olan 3 mühendis vardır. Also, we have 2 engineers who have more than ten years experience in roll forming debugging. Ayrıca, rulo şekillendirme hata ayıklama on yıldan fazla deneyime sahip 2 mühendis var.

Üretim tesislerine çeşitli üretim hattı ekipmanlarına, takımlara, kalıp çözümlerine çözümler sağlama konusunda uzmanlaşıyorlar ve proje gelişiminin başarılı bir şekilde tamamlanmasını sağlamak için müşterilere geliştirme sürecindeki zor sorunları çözmelerine yardımcı oluyorlar.

 

Satış Sonrası Ekibi

Transportation,installation, debugging,maintenance and related service are belong to our work. Nakliye, kurulum, hata ayıklama, bakım ve ilgili hizmetler çalışmalarımıza aittir. We are committed to providing clients with better service. Müşterilere daha iyi hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

 

Yapım Ekibi

We are in charge of production and manufacturing, keep improving every working procedure and try to present a better product to our clients. Üretim ve üretimden sorumluyuz, her çalışma prosedürünü geliştirmeye devam ediyoruz ve müşterilerimize daha iyi bir ürün sunmaya çalışıyoruz. It's our principle to work conscientiously and responsibly. Vicdanlı ve sorumlu bir şekilde çalışmak ilkemizdir.

 

 

İletişim bilgileri